• slide1
  • slide2

O FIRMIE / DOŚWIADCZENIE

picture1
picture2

Firma świadczy usługi w zakresie doradztwa – konsultingu z zakresu ochrony środowiska. Zajmujemy się oraz pomagamy w regulacji stanu formalno-prawnego dla zakładów produkcyjnych, firm zajmujących się recyklingiem i odzyskiem odpadów, stacji kasacji pojazdów/stacji demontażu pojazdów, firm transportowych i handlowych, firm motoryzacyjnych / serwisy i warsztaty samochodowe oraz innych zakładów których dotyczy obowiązek regulacji formalno-prawnych w zakresie ochrony środowiska.

Wykonanie dokumentacji i opracowań niezbędnych do uzyskania decyzji, pozwoleń, zezwoleń

Ten rodzaj usług dotyczy wykonania opracowań i dokumentacji niezbędnej do uzyskania przewidzianych prawem decyzji, pozwoleń, zezwoleń umożliwiających w kontrolowany i zgodny z prawem sposób na korzystanie ze środowiska w działalności inwestycyjnej, gospodarczej czy usługowej.

Usługi outsourcingu w zakresie ochrony środowiska

Prawo ochrony środowiska jest ciągle aktualizowane, co nakłada na przedsiębiorstwa niewygodny i czasochłonny obowiązek śledzenia tych zmian. Skomplikowane prawo stawia przedsiębiorców w sytuacji, w której nie do końca wiedzą, co jest ich obowiązkiem, a co nie. Warto zaznaczyć, że ochrona środowiska i związane z nią prawo to obszar wysoce specjalistyczny i dlatego potrzebna jest ekspercka wiedza z tego zakresu, aby efektywnie wykonywać wszystkie obowiązki.
Jesteśmy w stanie przejąć wszystkie obowiązki i zadania w zakresie ochrony środowiska. Współpraca z nami, na zasadzie outsourcingu, to dla Państwa oszczędność czasu, pieniędzy oraz dostęp do fachowej wiedzy popartej dużym doświadczeniem. Ponosimy wszelką odpowiedzialność za prowadzone dokumentacje oraz reprezentujemy Państwa firmę podczas zewnętrznych kontroli z zakresu ochrony środowiska.